Kuidas osta tööriistu?
Tööriistade ostmisel tuleks enda jaoks vastata kolmele küsimusele:

 1. Kui palju ma seda tööriista kasutan?
  Tööriistade mudelitel on suur vahe, kas see on mõeldud igapäevaseks tööks või kodus kord nädalas kasutamiseks. Igapäevaselt kasutamiseks on oluline kuidas tööriist tundub käe all, palju akud vastu peavad jne. Tallmaci kauplustes on kohapeal suur valik tööriistu, mida saab kohapeal käe all proovida.
 2. Kuidas teada, mis on õige tööriist mulle?
  Tööriistade valik on lai ja tehnilisi näitajaid väga palju. Internetis otsides kulub tunde, kuid tulemuses ei saa tihti kindel olla. Tallmac müügiesindajad on keskmiselt üle 5 aastase tööstaažiga ja koostööd teinud paljude klientidega. Omades ülevaadet paljudest töödest, nii ehitus- kui ka tööstussektoris, oskavad Tallmaci töötajad leida klientide jaoks sobivaima tööriista.
 3. Kuidas on tagatud hooldus ja remont?
  Tööriistad nagu autodki vajavad regulaarselt hooldust. Tööolud on tihti sellised, kus võib tööriistaga juhtuda mida iganes (näit. kukub alla 3m kõrguselt, kui lae all nokitsete jne.). Seetõttu on oluline teada, kuskohas tehakse vastava kaubamärgi tehnika remonti. Tallmac korraldab ka enda esindatavate kaubamärkide tööriistade hooldust ja remonti. Olles mitmete kaubamärkide esindaja, on Tallmacil laos tihti olemas ka varuosad, mistõttu saame tööriista korda mõne päevaga.

KÜSI NÕU TÖÖRIISTA VALIKUL!

Vajad tööriista aga ei tea täpselt, milline on parim? Küsi julgelt nõu meie ekspertidelt, aitame rõõmuga!


  [recaptcha]