VAATA KAUBAMÄRKE

TOODETE KATEGOORIAD

Akutööriistad

Pakume laia valikut Makita ja DeWalt 18V akutööriistu, millega on võimalik teha pea kõiki ehitus- ja remonditöid. Akutööriista kasutamine annab olulist tööaja kokkuhoidu ja mugavust.

Vaata tooteid

Juhtmega tööriistad

Tallmacist leiab laia valiku juhtmega tööriistu nii ehitustele kui ka tööstustele. Juhtmega tööriistad sobivad kasutamiseks seal, kus on vaja teha suure võimsusega tööd.

Vaata tooteid

Ehitusseadmed

Valikus on nii betooni-, armatuuri-, katuse-, pinnase- ja torutööde masinad ja tööriistad. Pakume ka laia valikut teemant-tööriistu asfaldi- ja kivitööde jaoks.

Vaata tooteid

Aiatehnika

Tallmacis on lai valik akutoitega aiatehnikat, sealhulgas saed, lehepuhurid, muruniidukid, võsa ja hekitööriistad ja kärud  Samuti on hea valik  juhtmega aiatööriistu.

Vaata tooteid

Generaatorid

Tallmac pakub kõrge kvaliteediga bensiini ja diiselgeneraatoreid ning keevitus-generaatoreid. Samuti aitame leida kliendi tööle vastava generaatori lahenduse.

Vaata tooteid

Puhastustehnika

Pakume Nilfisk survepesureid, kuivkoristustehnikat, vee- ja tolmuimejaid ning põrandahooldusseadmeid nii profi- kui kodukasutajatele.

Vaata tooteid

Soojapuhurid

Pakume laia valikut elektrilisi- ja gaasiküttel soojapuhureid ja niiskuse eraldajaid ehitusobjektidele ja tööstustele. Aitame leida Teie vajadustele vastava lahenduse.

Vaata tooteid

Suruõhuseadmed

Tallmac pakub väga kvaliteetseid suruõhukompressoreid ja suruõhul töötavaid naelapüsse. Suruõhk on mitmetes töödes kõige efektiivsem energiakandja.

Vaata tooteid

Pumbad

Tallmac pakub uputatavaid vee-, muda ja eripumpasid nii tööstusobjektidele, karjääridesse kui ka kaevandustesse. Nõustame kliente seadmete valikul.

Vaata tooteid

Keevitusseadmed

Pakume MIG/MAG, MMA, TIG keevituse seadmeid ja plasmalõikureid ning keevitusgeneraatoreid. Nõustame keevitustehnika valikut ja tagame hoolduse.

Vaata tooteid

Redelid ja tellingud

Tallmac esindab Günzburger profi taseme redeleid ja tellinguid, mis on stabiilsed ja ohutud ka pikemaajalisel kasutamisel rasketes oludes. Aitame tõsta ohutust.

Vaata tooteid

Mõõteseadmed

Tallmac pakub laia valikut termokaameraid, lasereid, kaugusmõõtjaid ja termomeetreid. Aitame leida sobivaima tööriista, mis vastaks kliendi vajadustele.

Vaata tooteid

Klüber määrded

Tallmac pakub tööstustes kasutamiseks mõeldud Klüber määrdeaineid koos konsulteerimisega: õlid, määrded, pastad, liimuvad kattemäärded, vahad jt.

Vaata tooteid

Akulaadijad

Tallmac pakub akulaadijaid nii Makita ja DeWalt akutööriistadele kui ka sõidukitele. Leiame kliendile sobivaima laadijate lahenduse.

Vaata tooteid

Kohvrid ja kotid

Pakume tööriistade ja seadmete kaitsmiseks tippkvaliteediga kohvreid ja kotte järgmistelt tootjatelt: Stanley, Makita, DeWalt, Günzburger, Ridgid.

Vaata tooteid